Impresariat artystyczny

Opieka artystyczna (wsparcie):

  • Fachowa pomoc artystyczna i prawna w różnych etapach kariery.
  • Reprezentowanie młodych artystów, wykonawców muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Kreacja sceniczna i promocja młodych Artystów:

  • Program „Rising Stars” » Ja Biorę Muzykę: usługi związane z kreacją sceniczną, w tym: szkolenia, projektowanie i tworzenie materiałów reklamowych, profesjonalna obsługa fotograficzna, tworzenie stron internetowych, internetowe galerie zdjęć, blogi, prezentacje multimedialne -przyczyniające się do budowania wizerunku i identyfikacji wizualnej młodych artystów.
  • Bank Artystów: (1) realizatorów dźwięku, światła, obrazu, (2) solistów i zespołów muzycznych, (3) nauczycieli, instruktorów muzyki (audycje, rytmika), (4) animatorów (...) - czasu wolnego, - kultury, - sportu, (5) konferansjerów i prelegentów, (6) innych artystów .

Oprawa muzyczna

prestiżowych imprez: konferencje, uroczystości, etc.

Biuro koncertowe

dla Orkiestry Marszowej Fundacji Ziarno Talentu i Akademii Artystycznej (outsourcing).

 
© 1997-2019 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
PL 40-017 Katowice, ul. Graniczna 27
email: mail

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.